Alates lapsepõlvest teame, et alkohol teeb kahju. Kas kaasaegne mees vajab alkoholi? Alkoholism on haigus ja selles artiklis ei saa seda fakti ümber. Miks on siis alkoholi nii väga hinnatud, miks on see äärmiselt mürgine ja ohtlik asi sajandeid säilinud ja säilitas hoolikalt mõne toote valmistamise saladusi?
Fakt on see, et alkoholi on kasutatud raviks alates antiikajast. Alates kristluse ajast on punast veini seostatud Issanda verega ning seetõttu võtsid paljud rüütlid ja jalaväelased, kui nad seda lubasid, võtsid selle matkadele kaasa.

Usuti, et haava pesemine Issanda verega päästab valu ja kannatuste pattu ning ta ei sure selle haava pärast.
Ja isegi siis, kui alkoholi sisaldava joogi bakteritsiidsete omaduste kohta ei olnud midagi teada, desinfitseerides ja veremürgituse arendamisel, veinirahva abiga bakteritele.
See oli palju inimlikum kui haava kauteriseerimine ja seetõttu juurdusid peagi munkade seas, kes aitasid haavatuid lahinguväljal ja pärast lahingut. Niisiis, kas on vaja alkoholist täielikult loobuda? Mõelgem täna oma artiklis.
Mis on kahjulik alkohol
Miks on alkohol inimesele kahjulik? Alkohol raiub ideaalselt pindu. See omadus on igapäevaelus kasulik. Kuid mis juhtub, kui see siseneb inimkehasse.
Vererakud on kaetud rasvamembraaniga. Kui alkohol siseneb vereringesse, on pinnad lahti ja rakud hakkavad kokku kleepuma. Selle tulemusel saame verehüübe. Isegi väike tromb on võimeline põhjustama tõsist kahju, näiteks kui ta ummistab silma anuma. Suurte verehüüvete ja kõik on selge, see on äärmiselt ohtlik. Kui juua pidevalt alkoholi, mis sisaldab suurt protsenti alkoholi, võib see põhjustada paljusid lööke ja infarkti.
Need on nähtavad ilmingud, st tunnete end kohe halvasti, kui see juhtub. Iga kord, kui joote, on vähem märgatavaid negatiivseid tagajärgi.
Kärbitud rakud, moodustades musta verehüübed, sisenevad ajusse. Mööda mööda kapillaare aju rakkudele, ummistavad nad, jättes neile võimaluse süüa ja põhjustades nende järkjärgulise närbumise. Alkoholi aktiivne toime inimkehas ei lõpe viimase lonksuga. See võetakse pikka aega tagasi. Seetõttu lähevad negatiivsed protsessid kehas jätkuvalt, kui teile tundub, et te pole enam purjus ja jätkake normaalset elu.
Mõnikord leiate võrgust küsimusi, kas on vaja alkoholi hammustada või on parem alkoholi juua? Kuid siin võib erinevus olla ainult joogi imendumise kiiruses, kuid selle mõju inimkehale ei piirata.
Sageli küsivad rasedad alkoholiohu. Kuna on tavaline arvamus, et soovi korral võite mõnikord juua pisut madalat alkoholijooki. Selle arutelu leiate peaaegu igast Internetis naiste foorumist. Ja alati on neid, kes on valmis kõikjal oma näite abil tõestama, et saate raseduse ajal natuke juua.
Kuid kas laps vajab alkoholi? Ülaltoodud tekstis rääkisime, kuidas alkohol mõjutab täiskasvanut. Kujutage nüüd ette, kuidas see mõjutab embrüot või väikest last, kes pole veel sündinud. Kui oodatav ema hoolitseb oma lapse eest, tasub alkoholist täielikult loobuda oma elust, vähemalt lapse tiinuse ja rinnaga toitmise perioodil.
Tundub ja alkoholi mingil moel pole midagi kasulikku. Aga kas see on nii? Võib -olla pole väikesed annused nii kahjulikud? Kas ma pean vähemalt aeg -ajalt alkoholi tarvitama või kasutama ainult antiseptikuna? Mõelge sellele erinevate jookide näitel.

Kristall läbipaistev
Ehkki nüüd keskajast kaugel, kasutatakse alkoholi endiselt desinfitseerimisvahendina. Eriti tõhus alkohol on sellistel juhtudel viin.
Antiseptiline toime saavutatakse pahatahtlike bakterite jaoks hävitava keskkonna loomisel, mis aga ei kahjusta palju keha ise, lisaks sellele, kuna alkohol imendub verre, toimib see kohaliku valuvaigistina.
Liigesevalu või ödeemiga inimesel kasutatakse alkohoolseid poutereid. Nende ettevalmistamiseks võetakse kõik sama viin, pooleks meega, millest roosa tehakse valuliku või turse kohani.
Viina kasutatakse rahvahagides erinevate tinktuuride valmistamiseks, nohu hõõrumiseks (pipar).
Vahtkollane
Te olete üllatunud, kuid õlu on suurepärane juuksehooldustoode. Tänu selles sisalduvatele mikroelementidele saab sellest joogist parimaks assistendiks tüdrukutele, kelle juuksed on oma sära kaotanud, halvasti sobivad ja kammima.
Pea jaoks on isegi õllekosmeetika, kuid tegelikult on lihtne kuumutatud heleda õlle mask, mille loputate oma juukseid rohkem kui piisavalt. Peamine asi - ärge unustage viieteistkümne minuti pärast puhta veega maha pesta.
Õllemaskide variatsioone on mitmesuguseid - heledate juuste tumedast õllest, õllest koos munaga ulaka ja rabedaks jne. Need maskid erinevad koostisosade juurdepääsetavuse, rakenduse lihtsuse ja hea efekti poolest.
Veini eelised
Meil on näiteks erijuhtumid, kõigil on oma sünnipäev. See on vaieldamatult aasta peamine puhkus. Sellisel päeval saate endale lubada natuke rohkem kui tavaliselt! Näiteks lubage endale klaasi veini.
Lõppude lõpuks on vein väikestes annustes isegi meie kehale kasulik, erinevalt tugevatest jookidest, mis kahjustavad peaaegu alati tervist.
Vein lisaks nautimisele, ka toonidele, leevendab väsimust, parandab vereringet ja sellel on ka mitmeid bakteritsiidseid omadusi. Selle tarbimine ei tohiks siiski ületada 200 grammi ja sagedus ei tohiks olla rohkem kui kolm korda nädalas. Seetõttu ärge kirjutage kõiki oma elu sündmusi erilistel puhkudel. Mida me sellest alkohoolse joogi kohta teame?
Paljud meist on kuulnud ainult, et see võib olla valge ja punane. Seal on igasuguseid kaubamärke ja veini tüüpe. Selle joogi tüübid võivad erineda, alustades erinevatest klassifitseerimisfunktsioonidest.
Niisiis, vastavalt kasutatud materjalile Neid saab jagada viinamarjaks, puuviljamarjaks, rosinad ja segada. Tõsi, kõik eksperdid ei nõustu selle jaotusega, paljud neist on kindlad, et veiniks võib nimetada ainult viinamarjadest valmistatud veini, samas kui teised on ainult veinijoogid.
Poolt säilitusaeg Eristatakse noori ja vanu veine. Paljud on kindlad, et mida vanem jook, seda parem see on. See pole täiesti tõsi, kõik sõltub veini hindest. Niisiis, mõnda neist on noorena meeldivam juua, teised aga vajavad kindlasti tõsist ladustamisaega.
Saadud Veini värvid Selle saab jagada punaseks, roosaks ja valgeks.

Joogi kompositsioonist, Need jagunevad sööklateks, kinnitatud ja sädelevad. Söögitubades jaguneb nende omakorda kuivaks, poolkuivaks ja poolvärviks. Kadunud veinid on tugevad, magustoidu poollõiked, magus, liköörid, maitsestatud. Tähelepanelikud joogid on lisaks süsinikdioksiidiga küllastunud. Seda tüüpi jook on näiteks šampanja.
Punane
Pole ime, et punast veini võrreldakse verega. See aitab üllatavalt hästi hästi kardiovaskulaarsüsteemi probleemidega inimesi, rahustab ja mõjutab positiivselt und. Muidugi, kui jälgite meedet - õhtusöögi ajal ja ainult toiduga mitte rohkem kui poolteist klaasi!
Mis tahes võltsimine ei ole mitte ainult tervisele kasutu, vaid võib põhjustada ka tugevat mürgistust.
Soojendusega punane vein vürtsidega - hõõgvein - Suurepärane, et aidata külmetushaigusega inimest. See leevendab põletikku, mis põhjustab nina ummikuid ja neelamise kergust, leevendab kurguvalu.
Punane vein on aga migreeni ja peavalude allikas, mis võib muuta teid enne sõna "rosinad" lugemist Barani Rogiks. Seda tuleks arvestada ja ärge selle joogi annusega üle pingutage.
Päikeseline kuld
Valget nimetatakse roheliste viinamarjade kollaseks veiniks. Galance, kas pole? Ja kuidas see saab inimest aidata? Selle ilu on see, et kui see vein vette lisatakse, desinfitseeritakse vesi täielikult. Lisaks on see valge vein, millel on kopsudele kõige kasulikum mõju.
Arvatakse, et selle joogi kasutamine aitab vältida Alzheimeri tõbi, tugevdab mälu, sest eakatele inimestele soovitatakse sageli valget veini. Ärge unustage neid siiski hoiatada, et reeglina on seda tüüpi alkoholi väljendatud diureetiline toime.
Valge veini puhul on soovitatav teha infusioone, näiteks rosmariini ja salvei, et paljastada nende kasulikud omadused.

Flamingo tiivad
Roosi vein. Seda on peaaegu võimatu saada normaalsetes kliimatingimustes, kuid viimased aastad on palju muutunud. Roosa vein saadakse roheliste ja punaste viinamarjade sortide segamisel, jättes pikka aega mahlade nahka mahla sisse.
Selline jook on neelanud kõik punaste ja valgete veinide eelised, kuid peaaegu kolm korda vähendanud keha lööki - roosa ei põhjusta peaaegu peavalu, nagu punane ja sellel pole sellist väljendunud diureetilist efekti nagu valge.
Lisaks on roosa veini võltsimine keerulisem - see pole nii populaarne ja seetõttu võite roosa veini omandamisel olla kindel, et saate kõrgekvaliteedilisi kaupu ja mitte maa -alusest tundmatut vedelikku.
Valikureeglid
Niisiis, kuidas pärast poodi tulles valida õige vein? Selleks järgige mitmeid reegleid.
Ainult kuivad ja magusad veinid tasub valida. Pool- ja poollõikega alkohoolsed joogid hõlmavad tavaliselt rohkem säilitusaineid, alusena kasutage madala kvaliteediga viinamarju, samuti jäävad jäätmed pärast muud tüüpi veinide tootmist. Sellised liigid on levinud ainult CIS -i riikide seas, mujal maailmas eelistavad need kuivad ja magusad sordid.
Sildi välisküljel tuleks alati näidata tootja nimi. Veini märk on omamoodi "nägu". Seega, kui nimi on tehtud väikese trükisena, annab see võimaluse kahtluseks. Lisaks peaks silt sisaldama märki, millele viinamarjakultuuri aasta on näidatud. Kui märgid ei sisalda, hoiate ilmselt oma käes keemiliselt saadud veinitoodet.
Ka etiketil tuleks näidata viinamarjasordi, millest veini toodetakse. Tavaliselt on selliseid sorte mitmeid, kuna alkohol, mis on valmistatud täielikult, kasutades ainult ühte viinamarjasorti, on väga kallis ja need ei hoia neid tavalises kaupluses.
Kui silt on näidatud lihtsalt "valitud viinamarjasortidelt", on see veinitoode valmistatud ülejäänud veinidest pärit materjalist. Erandiks on prantsuse veinid, kuna riigi õigusaktide kohaselt on neil õigus mitte osutada kasutatavatele viinamarjasortidele.
Pöörake tähelepanu mahutile, milles alkoholi müüakse. Seda, mida müüakse klaaspudelis või tünnist, peetakse heaks. Pappkastides olevad veinid sobivad ainult toiduvalmistamiseks.
Erilist tähelepanu tuleks liiklusele pöörata, parem, kui see on puidust. Selline kork ei mõjuta joogi maitset ja lõhna.
Muidugi pole veini kvaliteedi viimane näitaja selle hind. Hea alkohoolse joogi hind ei vähene tavaliselt väiksem kui 400 rubla pudeli kohta.
Alkohol ja niiskus
Hoidke ennast terves kehas. Ülesanne on keeruline ja nõuab regulaarset isekontrolli. Inimesed peaksid selle tee enda jaoks teadlikult valima. Siis on tulemus parem ja vigu on vähem.
Paljud pöörduvad taimetoitluse ja toortoidu dieedi poole, kuid ei taha sellegipoolest muuta kõiki oma reegleid ja harjumusi. Seetõttu sobib küsimus alkoholiga ja toortoidu dieediga on endiselt asjakohane elavate toitude algajate seas.

Paljud allikad, kus on kirjutatud, et toortoidustajatel on lubatud juua punast looduslikku veini ilma tööstusliku töötlemiseta. See vein on siiski alkohoolne jook, millel on kõik alkoholile omased omadused.
Toortoidu dieet ei ole ainult dieet, vaid elustiil, mille inimene otsustab olla loodusele lähemal, jääda nooreks ja terveks kauem. Sellist toitu seostatakse paljude toidupiirangutega.
Kuid me aktsepteerime seda alandlikult, meenutades peamist eesmärki - säilitada keha terve. Tekib küsimus, miks inimesel on lihtne aktsepteerida ideed, mida ta saab ilma lihata teha. Kuid aktsepteerimiseks, et alkohol tuleb välistada.
Ilmselt sõltub asi endiselt. Me tahame vähemalt pisut muutunud olekusse sukelduda. Kuna on kombeks öelda "lõdvestu".
Alkohol läheb vastu vastu toortoidu dieedi olemusega. Dieet, mis on piiratud ainult elusoodustega, võimaldab inimesel maitseretseptoreid süvendada. Ja selle toidu söömise põhireeglid, näiteks aeglane ja põhjalik närimine, võimaldavad inimesel vaimselt toiduprotsessis osaleda.
Need. Iga söögikord muutub teadlikuks. Söömise ajal saate aru, mida sööte ja miks. Nautige köögivilja või puuvilja põlist maitset. Isegi väike osa alkoholi pillab meelt ja eemaldab inimese vaimsest ühtsusest loodusega.
Seetõttu, kas küsimusele, kas alkoholi niisutada on võimalik juua, ei ole vastus, kuna see ei vasta seda tüüpi toitumise ideele. Kuid see on lähenemisviis, nii et öelda ideoloogiline.
Oma keha puhtuse ja tervise eest hoolitsemine on viinud teid toortoidu dieedile. Tavalistest toodetest loobumiseks on juba tehtud tohutut tööd. Alkoholi sisaldavate jookide täielik tagasilükkamine on oluline samm teie arengus.
Niisiis, kas on vaja alkoholiga võidelda? Alkoholi saab kahtlemata kasutada ravimina ja kaevude paranemisena, kuid me ei tohi unustada, et selliseid "ravi" tuleks läbi viia eranditult raviarstiga ja ainult kehtestatud standarditega, vastasel juhul kasvab ravim kiiresti sõltuvuse põhjuseks.
Kui teil on juba sõltuvus, on parem kasutada ka muid ravimeetodeid, et vältida tarbetuid jaotusi.